€ 10 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy na budowie od zaraz płytkarz Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2017 01:47

Możliwość podjęcia zatrudnienia jako płytkarz dla budowlańców bez znajomości języka. Opcja pracy w Niemczech na budowie z Badenii-Wirtembergii przy układaniu kafelków.

Stanowisko: pracownik budowlany, płytkarz-glazurnik

Lokalizacja: Bedenia-Winterbergia

Start: od zaraz

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto oraz 28 euro diety za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie układaniem płytek i kafelków na ścianach oraz podłogach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także pracami wykończeniowymi m.in. fugowaniem

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pomoc medyczną w razie potrzeby
  • prawo do urlopu
  • możliwość brania nadgodzin
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pracę na stabilnych warunkach
  • możliwość wypłacania zaliczki co tydzień
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • konkurencyjne zarobki
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-jako-plytkarz-glazurnik-badenia-wirtembergia/

ID ogłoszenia: 72659a4b9a6bfe4f