€ 10,84 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na magazynie zabawek od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 17 grudnia 2017 00:55

Dostępna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem darmowym. Zatrudnimy na magazynie zabawek z Magdeburga osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Magdeburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni z zabawkami będzie polegała na zbieraniu zamówień, pakowaniu i wysyłaniu towarów oraz przyjmowaniu dostaw
  • do zadań pracownika będzie należało przeprowadzanie inwentaryzacji, wprowadzanie danych do systemu oraz utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dobra kondycja
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • darmowe lokum, dla par zapewniony wspólny pokój
  • możliwość skorzystania z niedrogich kursów językowych
  • szkolenia
  • dodatki za pracę w nocy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Magazyn z zabawkami, Magdeburg” prosimy wysyłać adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-2018-bez-jezyka-na-magazynie-zabawek-magdeburg/

ID ogłoszenia: 3515a345423d3786