€ 13,50 brutto/h + dieta

Bez znajomości języka praca Niemcy dla malarzy od zaraz na budowie w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 19 listopada 2020 16:21

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka dla malarzy. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: malarz na budowie.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz. + dieta 20 € netto za każdy dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał podłoże pod malowanie oraz pod inne prace budowlane;
  • zadaniem będzie malowanie tynków wewnątrz, jak i na zewnątrz;
  • do obowiązków będzie należało również wzmacnianie i wyrównywanie chłonności podłoża, gruntowanie oraz szpachlowanie.

Wymagania:

  • mile widziane komunikatywna znajomość j. niemieckiego;
  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki pracy;
  • stabilne zatrudnienie;
  • ubezpieczenia pracownika oraz jego rodziny;
  • pełny etat;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • płatny urlop;
  • dodatek na święta oraz urlop;
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe);
  • odzież służbową i obuwie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz na tydzień bez opłat;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • stałą pomoc;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać poprzez stronę: +49 1521 8168 041

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-malarza-na-budowie-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6615fb6812137950