€ 15 euro na godzinę

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie glazurnik Burgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgau
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2016 11:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz na budowie przy układaniu glazury. Zatrudnienie w Burgau dla glazurników-kafelkarzy bez znajomości języka niemieckiego u 2 na 3 osoby.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Burgau, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania budowlane przy wykończeniach związane z układaniem glazury oraz innych płytek
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie montażem izolacji, uszczelnianiem oraz fugowaniem
  • wykonywanie drobnych zadań murarskich

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość niemieckiego wymagana u jednej na 3 osoby
  • odpowiedzialność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę po 8 do 10 godzin dziennie
  • atrakcyjne zarobki
  • umowę niemiecką na czas nieokreślony
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie
  • pomoc koordynatora w pierwszych dniach
  • wsparcie przy przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie aplikacji z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • niemcy@irkl.pl z dopiskiem: „Glazurnik Burgau”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/glazurnik-praca-niemcy-na-budowie-dla-3-osob-bez-znajomosci-jezyka-burgau/

ID ogłoszenia: 97957a464a2655a7

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie glazurnik Burgau”

  1. Witam obecnie jestem bezrobotny. Przez ostatni rok pracowałem w Niemczech Koln , Dusseldorf ((płytki elewacyjne) mam duże doświadczenie w układaniu glazury i terakoty.
    Mój numer telefonu 606493794 .
    Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam Wojciech