€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory jabłek 2021 Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jork
  • Opublikowany: 28 stycznia 2021 18:29

Przy zbiorach jabłek poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech na jesień 2021. Zatrudnienie w Jorku dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w ekologicznym gospodarstwie sadowniczym;
  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie jabłek w sezonie jesiennym 2021.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy w sezonie jesiennym 2021;
  • możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie na jesień 2021;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0049 151 154 052 45 albo 0048 725 460 593 (Ewa Kościelecka) lub 0049 4162 900 18 17 (Marlena Dabrowska).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-jablek-na-jesien-2021-w-jork/

ID ogłoszenia: 1636012b22ee678f