€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pakowanie kawy Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 24 maja 2015 20:57

Fabryka ze Stuttgartu zatrudni pracowników na stanowisko pakowacza na produkcji kawy. Oferta pracy w Niemczech na 3 miesiące bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • Prace wykonywane będą w zakładzie zajmującym się produkcją kaw, herbat oraz różnego rodzaju ziół.
  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do zadań związanych z pakowaniem kaw. Obowiązkiem będzie zatem obsługiwanie maszyny produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • dobre zorganizowanie
  • przestrzeganie zasad produkcyjnych, postępowanie ściśle ze wskazówkami
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zmotywowanie
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • wysoka sprawność manualna

Oferujemy:

  • przejazdy wewnętrzne
  • zatrudnienie na przynajmniej 3 miesiące
  • pracę od zaraz
  • wysokie stawki godzinowe
  • na miejscu pracodawca zapewnia płatne lokum
  • opieka pracownika polskiego pracownika

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z Cv na adres: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z dopiskiem: „Pakowanie kawy, Stuttgart”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 74555f113a2a353

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pakowanie kawy Stuttgart”

  1. Magdalena na 25 maja 2015 @ 06:42

    Witam, wysłałam do Państwa email, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą.