€ 9 euro/h

Bez znajomości języka Niemcy praca zbieranie zamówień na magazynie Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 7 maja 2015 02:06

Aktualnie poszukujemy pracowników do zbierania zamówień na magazynie z art. spożywczymi z Erfurtu. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Order picker na magazynie

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy zatrudnienia na magazynie spożywczym.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień dla sklepów. Gotowe towary należy zapakować na palety lub w mniejsze pakiety.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest znajomość niemieckich liczebników oraz podstawowym niemieckich zwrotów
  • umiejętność szybkiego i sprawnego uczenia się nowych rzeczy
  • pracowitość, kreatywność
  • bystrość umysłu, błyskotliwość
  • duża samodzielność
  • dobre zdrowie
  • wytrzymałość fizyczna
  • umiejętność szybkiego liczenia w pamięci
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • szczegółowe szkolenie wprowadzające
  • umowa zgodna z niemieckim prawem pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ZZ/05/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 235554ac186583a0

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca zbieranie zamówień na magazynie Erfurt”

  1. Jestem zainteresowany wasza oferta.Prosze o kontakt.nr tel.513 229 954