€ do ustalenia

Bez znajomości języka Niemcy praca w Dreźnie pakowanie sztućców od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 02:33

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Drezno) na produkcji przy pakowaniu sztućców oraz kontrolowaniu ich jakości wykonania.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pakowaniesztuccow01/11/15

Zadania:
– należy odpowiednio dobierać zestawy i je pakować
– wszystkie sztućce muszą zostać odpowiednio zabezpieczone
– w opakowania należy wkładać instrukcje
– sprawdzanie jakości produktów i odrzucanie tych elementów, które nie spełniają norm produkcyjnych

Wymagania:
– zależy nam na osobach energicznych, szybkich, sprawnych
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– pracownicy punktualnie stawiający się na swoich stanowiskach
– dokładność, spostrzegawczość, zaradność
– oferta dla osób bez nałogów
– wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie
– pracę w dynamicznym zespole
– najlepszym pracownikom oferujemy premie
– w razie konieczności pomagamy w poszukiwaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: ganztagsberuf@eclipso.de w temacie prosimy wpisać numer referencyjny znajdujący się na początku ogłoszenia.

Źródło:

ID ogłoszenia: 415563fe4394514e

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca w Dreźnie pakowanie sztućców od zaraz”

  1. Witam.Jestem zainteresowany oferta pracy.Pracowalem wczesniej przez 4 lata przy pakowaniu,rozładowywaniu i skanowaniu towaru.Prosze o kontakt