€ 9,35 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron od zaraz dla studentów Fryburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fryburg
  • Opublikowany: 14 lipca 2020 18:35

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach winogron także dla studentów. Zatrudnienie na winobranie 2020 we Fryburgu bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Fryburg.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się zbieraniem winogron, a także sadzeniem truskawek oraz innych owoców;
  • zadaniem będzie również wykonywanie podstawowych prac w ogrodnictwie.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, a w tym ubezpieczenie chorobowe i wypadkowe;
  • zatrudnienie do końca września.

Aplikacja:

Osoby, które są chętne podjąć pracę sezonową, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 505 336 531

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-2020-bez-jezyka-zbiory-winogron-od-zaraz-dla-studentow-we-fryburgu/

ID ogłoszenia: 795f0da4e31aa39