€ 8,84 EUR/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca sezonowa dla par od zaraz zbiory warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 4 września 2018 19:09

Dam sezonową pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy do zbiorów sałaty, selera i kapusty we Frankfurcie nad Menem. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione na czas umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy – zbieracz.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto.

Obowiązki:

  • zbiór i sadzenie warzyw;
  • wykonywanie zadań zleconych przez kierownika;
  • zbieranie porów, marchwi, selera, sałaty, rzodkiewki, kapusty itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i sumienność;
  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące;
  • motywacja do pracy;
  • doświadczenie w rolnictwie;
  • sprawność fizyczna i manualna;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę w wymiarze 50-60 godzin tygodniowo;
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu;
  • zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych płatne 3 euro/24h;
  • zatrudnienie sezonowe na czas określony.

Aplikacja:
Zapraszamy do zgłaszania się telefonicznie, pod numerem 13 4463295 lub 782745508.

Można zgłaszać się również poprzez link:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-kapusty-salaty-selera-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 4765b8e76c54505c