€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz komisjonowanie na magazynie Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 23:26

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu towarów na magazynie. Zatrudnienie w Krefeld dla Polaków na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Komisjoner – Magazynier

Lokalizacja: Krefeld, oraz inne dostępne miejsca – Berlin, Hodenhagen

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne przy zbieraniu zamówień na magazynie.
  • Pracownik będzie korzystał w tym celu z systemu słuchawkowego pick by voice.
  • Oferta dotyczy pracy na magazynie należącym do sieci Netto.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w systemie słuchawkowym
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech na okres 3 miesięcy
  • bardzo dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • zwinność
  • bystrość
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące, jeżeli pracownik się sprawdzi zostanie mu zaproponowana stała umowa na niemieckich warunkach
  • praca w znanej sieci magazynów Netto

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: rekrutacja@castor-logistic.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-komisjoner-magazyn-krefeld/

ID ogłoszenia: 31054da80862668e

3 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz komisjonowanie na magazynie Krefeld”

  1. Witam, jestem zainteresowany w.w ofertą pracy. Pracowałem przy komisjonowaniu w Hamburgu mam 31lat Piotr 789240977

  2. Witam,jestem zainteresowany oferta w.w pracy.Pracowalem jako komisjoner na magazynach Edeki i Rewe.Prace mogę podjąć od zaraz,mój nr tel 519593706

  3. Mirosław na 22 lutego 2015 @ 20:52

    Witam jestem zainteresowany pracą na magazynie uprawnienia na wózki książeczka sanepidu doświadczenie w pracy na magazynach doświadczenie w pracy za granicą proszę kontakt 515507713