€ 11,84 EUR/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja kanapek Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 20:05

Ciekawa oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kanapek. Fabryka z Hanoweru od zaraz zatrudni Polaków na dobrych warunkach. Zakwaterowanie jest bezpłatne!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hanower.

Pensja: 11,84 EUR/h.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn produkcyjnych – krajalnicy i wagi;
  • układanie składników i pakowanie produktów;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • odpowiedzialne podejście;
  • umiejętność działania w grupie;
  • samodyscyplina;
  • aktualne badania sanepidu;
  • zręczność, sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • umowę na 3 miesiące na niemieckich warunkach;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na pełen etat;
  • dodatki za pracę na zmiany;
  • wsparcie Polskiego rezydenta.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w temacie:”produkcja-kanapek-wrapów/11/18″.

W aplikacji należy zawrzeć klauzulę zezwalającą na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas ogłoszenia, które będą spełniały wymagania.

Źródło:https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-hanower/

ID ogłoszenia: 3045bed71d226bfd