€ 1900 brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji jogurtów Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 19:14

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka. Ogłoszenie z fabryki w Stuttgarcie dla Polaków na produkcji jogurtów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik weźmie udział w różnych szkoleniach, które zapoznają go z obowiązkami, a także z zasadami BHP, a potem zadania zostaną zlecone na podstawie predyspozycji pracowników;
  • zadaniem będzie pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, dostarczanie surowców na produkcję, a także obsługiwanie maszyn itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • solidne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie;
  • możliwość wykonania płatnych badań w niemieckim odpowiedniku polskiego Sanepidu.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę na czas określony z opcją podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/01/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-2020-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3055e1ca45eda08b