€ 2,500 euro/m-c brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na budowie jako malarz Celle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Celle
  • Opublikowany: 5 maja 2017 01:49

Propozycja dobrze płatnej pracy w Niemczech na budowie dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy budowlańców w Celle na stanowisku malarza budowlanego przy wykończeniach.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Celle, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 2500 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności budowlanych przy wykończeniach i remontach
  • zadaniem pracownika będzie malowanie, montaż dociepleń oraz układanie podłóg
  • inne bieżące obowiązki przy wykończeniach

Wymagania:

  • preferowane osoby z własną działalnością gospodarczą zarejestrowaną na terenie Polski lub innego państwa Unii Europejskiej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • warunkiem koniecznym jest ubezpieczenie zdrowotne
  • posiadanie własnego samochodu oraz narzędzi malarskich

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zamieszkanie płatne na miejscu za 8 euro dziennie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+49 173 905 6819 lub +48 537 968 851

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/malarze-niemcy-praca-w-budownictwie-bez-jezyka-celle-dla-podwykonawcow/

ID ogłoszenia: 230590b8be4f40d9