€ 2400 brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji jogurtów od zaraz fabryka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 20:29

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji jogurtów. Zatrudnienie 2020 w fabryce ze Stuttgartu dla pracowników bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 2400 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze;
  • następnie zostaną mu przydzielone zadania zgodnie z predyspozycjami, np. dbanie o porządek oraz o ciągłość produkcyjną, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, odmierzanie składników itp.

Wymagania:

  • punktualność;
  • pracowitość;
  • sumienne, zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • możliwość wykonania na miejscu płatnych badań w cenie ok. 25 Eur – zostanie to potrącone z wynagrodzenia.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc od osoby;
  • szkolenie pracownicze i wsparcie na miejscu;
  • pomoc polskiego współpracownika;
  • odzież służbową i środki ochronne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz rekrutacyjny na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-w-fabryce-ze-stuttgartu/

ID ogłoszenia: 2475efca26dba883