€ 2360 brutto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji czekolady od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 9 marca 2022 20:30

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • wykonywanie prostych prac manualnych, czyli pakowanie, naklejanie etykiet, foliowanie oraz ustawianie urządzeń, kontrolowanie jakości itp.

Wymagania:

  • punktualność i zdyscyplinowanie;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • uczynność;
  • doskonała organizacja;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki i premie;
  • wypłatę na czas;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/3/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-fabryka-z-kolonii/

ID ogłoszenia: 486228b7c11e36d