€ 10 - 13 na godz.

Bez znajomości języka Niemcy praca na budowie pomocnik przy rozbiórkach od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 15:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Berlinie jako pomocnik budowlany bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,00 Eur na godz. dla osób bez znajomości języka oraz 13,00 Eur na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie zadań związanych z rozbiórkami na budowie.

Wymagania:

  • polska działalność gospodarcza albo niemiecka gewerba;
  • odzież robocza;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 15 Eur na dobę;
  • dojazdy do pracy firmowym samochodem;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę po 10 godzin dziennie od poniedziałku do soboty;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 530 978 644 w godzinach od 17.00 do 19.00 albo można wysyłać aplikacje na adres e-mail: praca.firma.niemcy@interia.pl

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-pomocnikow-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-lub-z-jezykiem-berlin/

ID ogłoszenia: 9255e57cb14bf348