€ 2100 - 2700 brutto mc

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par produkcja sprzętu AGD od zaraz 2019 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 10 marca 2019 16:55

Pracodawca z Düsseldorf szuka pracowników do pracy w Niemczech na produkcji sprzętu AGD. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka. Oferta 2019 aktualna od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2100 – 2700 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy;
  • samodzielne montowanie części do sprzętów AGD;
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługiwanie elektronarzędzi oraz przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • dużym atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • pracowitość i zwinność;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płacone w gotówce lub na konto;
  • pomoc przy załatwieniu formalności, które dotyczą podjęcia legalnej pracy w Niemczech;
  • Możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • brak opłat za rekrutację;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 180 Eur miesięcznie;
  • pracownik może dostać dodatki do wynagrodzenia podstawowego oraz premie.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: arbeitbeiuns_marzec@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ps/k/03/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-sprzetu-agd-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 275c8500ae195b7