€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 21:59

Sklep z Berlina prowadzi nabór na pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego do wykładania towaru na półki. Oferta pracy w Niemczech dla 2 Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Pracownikowi zlecone będą prace fizyczne w sklepie o średniej powierzchni.
  • Do zadań należeć będzie przyjmowanie dostaw, prowadzenie ewidencji towarów, przeliczenie, układanie we właściwym miejscu na magazynie.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za wykładanie towaru z magazynu na półki sklepowe.
  • Niezbędne będzie dbanie o ład.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • bystrość
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • pracowitość
  • umiejętność utrzymania porządku w miejscu pracy
  • dobre zorganizowanie
  • brak problemów z prawem, potwierdzone zaświadczeniem o niekaralności
  • wydajność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w systemie zmianowym
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie płatne 150 euro miesięcznie w mieszkaniu socjalnym wraz z współpracownikami z Polski
  • niemiecka umowa na czas określony

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „Praca fizyczna w sklepie, Berlin”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 72654d7d309d74e8

5 komentarzy na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech wykładanie towaru Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany tel 510303647 Pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany pracą na długi okres jestem gotowy wyjechać od zaraz mam doswiadczenie na produkcji w kraju i za granicą. Pozdrawiam i czekam na odpowiedż Adam.

  3. Witam.
    Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko pracownik fizyczny w państwa firmie. Jestem osobą rzetelną,uczciwą systematyczną, pracowitą. Jestem wytrzymały fizycznie i nie boję się ciężkiej pracy fizycznej,dlatego że mam już doświadczenie w tego typu pracach. Język niemiecki znam na poziomie podstawowym.
    Zarówno dobrze pracuje mi się samemu jak i w grupie. Powierzone mi zadania zawsze wykonuje z precyzją i dokładością.

    Kontakt 515173451

  4. Witam pracuje w HM 5000k od 2010 r. sprzedawca-kasjer pracownik zmiany nocnej na stanowisku alkohole/napoje od kilku miesięcy na warzywa/owoce jestem bardzo dobrym dokładnym pracownikiem umiem pracować pod presją czasu i być przy tym dokładnym. mam doświadczenie przy rozladunku towaru posiadam uprawnienia na wózki widlowe od3lat prawo jazdy kat.b własny samochód języka nie znam ale szybko się uczę jedynie mój pracodawca chce żebym odpracowal okres wypowiedzenia jeżeli państwo poczekacie to proszę o kontakt na @

  5. Witam jestem zainteresowany praca moj numer 504896406