€ 8,80 euro brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 00:55

Supermarket z Frankfurtu nad Menem zatrudni pracowników fizycznych bez znajomości języka do wykładania towaru. Oferta pracy w Niemczech  od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miasto: Frankfurt nad Menem

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Praca fizyczna w supermarkecie mieszczącym się we Frankfurcie nad Menem.
  • Osoba zatrudniona będzie szukała produkty na magazynie, za pomocą paleciaka przywoziła je na obszar sklepu oraz wykładała na półki.
  • Zadaniem będzie sprawdzanie terminów ważności towarów, porządkowanie półek oraz dbanie o ład na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zaangażowanie
  • zdolność do efektywnego zorganizowania czasu pracy

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko – kontrola po wykonanej pracy
  • możliwość uzyskania premii za efektywność
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji na adres:

  • Sicheres-Arbeiten@accountant.com

Konieczne jest wpisanie w nagłówku: „Praca w supermarkecie, Frankfurt nad Menem”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-wykladanie-towaru-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 345559da21f90acb

4 komentarze na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru”

  1. Chciałbym pracować w tym markecie od 15 lipca do 15 sierpnia.Zapewniam: Wysoką sprawność fizyczną,dyspozycyjność od zaraz,możliwość wypracowywania nad godzin,zaangażowanie,zdolność do efektywnego zorganizowania czasu pracy. Mój wiek 18 lat.

  2. Jestem zainteresowanany podjeciem proponowanej pracy,prosze o kontakt +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  3. Dzień dobry,
    Nazywam się Maciej Skupiński i chciałbym pracować w supermarkecie, wykładać towar. Mam 4- letnie doświadczenie w branży. Pracowałem na takim samym stanowisku w Selgrosie w Polsce. Jestem dostępny od zaraz. Posiadam już zakwaterowanie. Proszę o kontakt pod numer: (+49) 500411631 lub na maila: msmaciek3@gmail.com.
    Pozdrawiam