€ 9 euro brutto na godzinę

Bez znajomości języka fizyczna Niemcy praca na magazynie sortowanie paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 22:34

Aktualna praca w Niemczech dla pracowników fizycznych na magazynie przeładunkowym firmy kurierskiej. Zatrudnienie w Bremen dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Bremen

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Praca będzie wykonywana na zmianie nocnej. Pracownicy są odpowiedzialni za rozładunek dostaw na magazynie przeładunkowym popularnej firmy transportowo kurierskiej.
  • Pracownik oprócz rozładunku będzie odpowiedzialny za przesortowanie paczek i odpowiednie rozdzielenie na inne samochody dostawcze lub bezpośrednio na stanowiska kurierów.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • kreatywność, samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zdrowie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę na zmianie nocnej
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • wsparcie polskiego pochodzenia opiekuna
  • zorganizowana kwatera

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV oraz zdjęcia należy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Wiadomość należy zatytułować odpowiednio: „Praca fizyczna, Bremen, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-na-magazynie-kurierskim-bez-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 26455db92b4db85f