€ 1890 brurtto/mc

Bez znajomości języka dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie obuwia Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 18:34

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na magazynie obuwia. Zatrudnienie w Lipsku dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1890 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca w hurtowni obuwniczej, jako pomocnik magazyniera;
  • pracownik będzie dbał o porządek, rozładowywał dostawy, zbierał zamówienia, kontrolował towary oraz pakował je;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zwinność i solidność;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od osoby;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość rozwijania się i zdobycia doświadczenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w gotówce lub przelewem na konto.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 01/2020”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-na-magazynie-obuwia-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-lipsk-2020/

ID ogłoszenia: 6275e0f81ae58594