11,50 brutto/h €

Bez znajomości języka dla par Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu zegarków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 11 września 2019 17:26

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków. Zatrudnienie dla par w Kolonii również bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca manualna przy przeprowadzaniu kontroli jakości oraz pakowaniu markowych zegarków;
  • bardzo dokładne kontrolowanie każdego produktu, a potem wkładanie go do specjalnych opakowań razem z kartą gwarancyjną, instrukcją i certyfikatem.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • skrupulatność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • bardzo dobre zaplecze socjalne.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: arbeitbeiuns@fastmail.de wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/09/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-zegarkow-koln/

ID Ogłoszenia: 8175d7919b31f21c

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.