€ 1700 mc

Bez języka dla par dam fizyczną pracę w Niemczech 2019 w sklepie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2019 22:22

Firma z Hamburga poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2019 w sklepie bez znajomości języka dla par przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1700 Eur mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • dbanie o porządek w alejkach, wykładanie produktów na regały sklepowe, aktualizowanie cen itp.

Wymagania:

  • możliwość pracowania w systemie zmianowym;
  • elastyczność godzinowa;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodzielność;
  • prawo jazdy oraz własny samochód – jeden na parę;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wynagrodzenie zawsze na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 08/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-hamburga-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 575d48a6d32c658