€ 12 brutto na godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech pakowanie słodyczy od zaraz Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 6 maja 2019 18:49

Interesująca oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2019 w Lipsku bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę oraz atrakcyjną stawką.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie, a także pakowanie zestawów słodyczy na prezenty;
  • obecnie są realizowane zestawy prezentowe z okazji dnia matki oraz dziecka;
  • zadaniem będzie ważenie słodyczy, wkładanie ich do folii razem z gadżetem, czyli maskotką albo  kubkiem, a następnie zamykanie i ozdabianie;
  • pracownik nie musi nic sam wymyślać, ponieważ wygląd każdej paczki opisany jest w projekcie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • szybkość;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy pakowaniu;
  • dużym atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • dobra stawka finansowa wynagrodzenia;
  • darmowe przejazdy do pracy;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/05/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-lipsk-2019/

ID ogłoszenia: 9985cd03fc8110c5