€ 13,50 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie AGD Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 18 lutego 2020 18:39

Hurtownia z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na magazynie AGD. Zatrudnienie bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na tym stanowisku będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych na magazynie AGD;
  • rozładowywanie dostaw, liczenie towaru i rozkładanie go, a także zbieranie i pakowanie zamówień, dbanie o porządek oraz wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • rzetelność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns_pl@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/03/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-praca-niemcy-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 9805e4c1a4fe8727