€ 12,84 € brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par sklep Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 lipca 2018 21:39

Dostępna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia dla par w sklepie z Kolonii przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,84 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 12

Opis stanowiska:

  • praca w supermarkecie będzie polegała na wykładaniu towarów na półki, zmienianiu cen, przygotowywaniu promocji oraz ekspozycji

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • status osoby niekaranej
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony – do końca października 2018
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz dopiskiem w tytule „fiz/a4/08/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-w-sklepie-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 5265b5b7862a15b9