€ do ustalenia

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz Worms

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Opublikowany: 19 marca 2015 00:35

Aktualne zatrudnienie na magazynie w Worms dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowym.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Worms

Zarobki: do uzgodnienia

Numer referencyjny: KOMM/WORMS/03

Obowiązki:

  • Pracownik będzie za pomocą skanera lub systemu słuchawkowego zbierał zamówienia i przygotowywał je do wysyłki.
  • Obowiązkiem będzie przewożenie towarów za pomocą wózka widłowego.
  • Inne zadania magazynowe.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to wymóg przesądzający o wyniku rekrutacji
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • prawo jazdy oraz własny samochód
  • doświadczenie w pracy na stanowisku komisjonera
  • umiejętność obsługi skanera

Zapewniamy:

  • umowa niemiecka wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • regularne wypłacanie pensji
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-niemcy-worms,oferta,3817614

ID ogłoszenia: 78055098477ece11

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz Worms”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Obecnie pracuję jako magazynier w niemieckiej firmie produkującej materace itp. w Polsce. Pracuję na wózku widłowym wysokiego składowania. Przyjmuję materace z produkcji i wydaję na transport. Posługuję się skanerem.
    Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Mój nr telefonu: 693-832-915

    Pozdrawiam
    Zbigniew