€ 15,00 na godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na budowie przy wykończeniach od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 21 października 2020 17:37

Od zaraz poszukiwani budowlańcy do pracy w Niemczech przy wykończeniach i remontach mieszkań. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka na budowie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie wykonywanie zleconych zadań na budowie przy remontach i wykończeniach mieszkań.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego;
  • dokładne i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach mieszkań, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

+48 176 1900 2006

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-na-budowie-od-zaraz-w-hamburgu-2020/

ID ogłoszenia: 5525f9066d9734e5