2150 brutto/mc €

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech dla par na magazynie słodyczy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 4 czerwca 2020 17:12

Pracodawca z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie hurtowni słodyczy. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2150 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik na magazynie;
  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień, które są składane drogą elektroniczną, pakowanie oraz wysyłanie ich, a także dbanie o porządek w miejscu pracy, przyjmowanie oraz rozmieszczanie dostaw w obrębie magazynu, wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • brak nałogów;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pełna samodzielność;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od pary albo 200 Eur od osoby;
  • zatrudnienie bez pośredników;
  • niemiecką umowę na czas określony z możliwości jej przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz rekrutacyjny na stronie: https://link.do/rekrutacja2020

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-slodyczy-berlin-2020/

ID Ogłoszenia: 4175ed8f40be89ef

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.