€ 4500-9000 PLN na mc

Bez języka sezonowa praca Niemcy w Kempen przy kwiatach od zaraz ogrodnictwo 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempen
  • Opublikowany: 28 września 2020 18:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Kempen bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Kempen.

Wynagrodzenie: 4500 – 9000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe przy kwiatach;
  • pracownik będzie sadził cebulki, przesadzał kwiaty, przygotowywał kompozycje z kwiatów, a także pakował, sortował i przewoził;
  • zatrudnienie przy daliach, storczykach, różach, pelargoniach, chryzantemach oraz wrzosach.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowe przejazdy z miejsca zamieszkania do pracy;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę na jednej zmianie;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • legalną pracę;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy organizacji wyjazdu.

Aplikacja:

Oferta nie jest skierowana dla par lub małżeństw.

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57 albo +48 95 757 09 90

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-kwiatach-ogrodnictwo-2020-kempen/

ID ogłoszenia: 7435f71e98c21877