€ do ustalenia

Bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach warzyw od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 9 czerwca 2015 22:52

Od zaraz zatrudnimy pracowników na plantację z Drezna do zbioru warzyw. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Miejsce: Drezno, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca fizyczna przy zbiorze warzyw na polu i w szklarni.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni również za przesortowanie warzyw i ułożenie ich w skrzynkach.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna
  • dobre zdrowie
  • brak nałogów
  • podporządkowanie
  • gotowość do podjęcia pracy o charakterze fizycznym
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • każda osoba która chce podjąć tę pracę musi posiadać odzież odpowiednią na każdą pogodę – zarówno na upał jak i deszcz

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych znajdujących się na plantacji
  • duża liczba godzin pracy
  • dostęp do wody pitnej, łazienek, aneksu kuchennego i pryszniców
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zaliczka możliwa jest do pobrania już po pierwszym tygodniu
  • pomoc polskojęzycznego pracownika

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia aplikacyjnego na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „Zbiory warzyw, Drezno. Imię, nazwisko”

źródło:http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-niewymagana-znajomosc-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 195556f23c3cf470

2 komentarze na “Bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach warzyw od zaraz Drezno”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach, mam duże doświadczenie.Mój tel.502171354
    Pozdrawiam

  2. witam jestem zaintersowany oferta pracy