€ 12,50 euro/h brutto

Bez języka praca w Niemczech przy sprzątaniu klubu fitness Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 02:32

Klub fitness z Hamburga aktualnie zatrudni kilka osób bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu sal do ćwiczeń i siłowni. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 12,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– porządkowanie wszystkich pomieszczeń znajdujących się w klubie fitness
– należy dokładnie umyć przyrządy oraz podłogi
– opróżnienie koszy na śmiecie
– czyszczenie toalet, pryszniców
– wietrzenie pomieszczeń

Wymagania:
– należy wykonać wszystkie czynności w określonym czasie
– oferta dla osób energicznych, szybko wykonujących zadania
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem
– zaradność, punktualność, niezawodność, precyzja
– wywiązywanie się z obowiązków
– wytrzymałość fizyczna
-samodzielne znalezienie miejsca do zamieszkania

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na niemieckich warunkach
– miejsce do spania w cenie 200 euro za każdy miesiąc
– składki socjalne
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno – prawne

Aplikacja:
Wysłanie zgłoszenia najlepiej w formie CV na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Sprzątanie w klubie fitness, Hamburg.

Źródło:

Dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg bez języka sprzątanie w klubie fitness

ID ogłoszenia: 50563ffcc586e6a

2 komentarze na “Bez języka praca w Niemczech przy sprzątaniu klubu fitness Hamburg”

  1. Dziendobry jestem zaiteresowana wasza oferta pracy od zaraz prosze o kontakt 721050279

  2. sprzatanie w klubie fitnes na 26 listopada 2015 @ 13:38

    Witam Jestem zainteresowany Panstwa propozycja prosze o kontakt 04915211714338