12,50 euro/h brutto  €

Bez języka praca w Niemczech przy sprzątaniu klubu fitness Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 9 listopada 2015 02:32

Klub fitness z Hamburga aktualnie zatrudni kilka osób bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu sal do ćwiczeń i siłowni. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 12,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- porządkowanie wszystkich pomieszczeń znajdujących się w klubie fitness
- należy dokładnie umyć przyrządy oraz podłogi
- opróżnienie koszy na śmiecie
- czyszczenie toalet, pryszniców
- wietrzenie pomieszczeń

Wymagania:
- należy wykonać wszystkie czynności w określonym czasie
- oferta dla osób energicznych, szybko wykonujących zadania
- doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem
- zaradność, punktualność, niezawodność, precyzja
- wywiązywanie się z obowiązków
- wytrzymałość fizyczna
-samodzielne znalezienie miejsca do zamieszkania

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę na niemieckich warunkach
- miejsce do spania w cenie 200 euro za każdy miesiąc
- składki socjalne
- pracodawca zapewnia ubezpieczenie
- pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno – prawne

Aplikacja:
Wysłanie zgłoszenia najlepiej w formie CV na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Sprzątanie w klubie fitness, Hamburg.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 50563ffcc586e6a

629 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

2 Odpowiedzi na “Bez języka praca w Niemczech przy sprzątaniu klubu fitness Hamburg”

  1. Dziendobry jestem zaiteresowana wasza oferta pracy od zaraz prosze o kontakt 721050279

  2. sprzatanie w klubie fitnes na 26 listopada 2015 @ 13:38

    Witam Jestem zainteresowany Panstwa propozycja prosze o kontakt 04915211714338