€ 1900 brutto

Bez języka praca w Niemczech na produkcji jogurtów od zaraz fabryka w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 26 października 2019 00:52

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji jogurtów. Zatrudnienie dla pracowników produkcji w fabryce ze Stuttgartu bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik będzie miał szkolenie wdrażające, a potem zostanie przydzielony do pracy zgodnie z predyspozycjami;
  • obsługiwanie maszyn, pakowanie, dostarczanie produktów na produkcję oraz kontrolowanie jakości itp.

Wymagania:

  • samodzielność, punktualność;
  • solidne i odpowiedzialne wypełnianie swoich zadań;
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • gotowość do wykonania badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur od osoby mc;
  • strój roboczy;
  • podnoszenie kwalifikacji;
  • niemiecką umowę o pracę od listopada 2019;
  • najpierw pracę na okres próbny z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego: nr. ref.: produkcjajogurtów/11/19

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-jogurtow-od-zaraz-stuttgart-2019/

ID ogłoszenia: 7295db315b38a681