€ do uzgodnienia

Bez języka praca w Niemczech na budowie od zaraz przy dociepleniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 12 maja 2017 23:02

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnimy chętnych od zaraz na budowie z Frankfurtu nad Menem przy montażu dociepleń, murowaniu, tynkowaniu itp.

Stanowisko: pracownik na budowie

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na dociepleniach budynków
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie prace przy elewacjach takie jak murowanie i tynkowanie

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie przy dociepleniach poświadczone dokumentami
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • dokładne wykonywanie zadań
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
  • pracowitość i zaangażowanie
  • motywacja i chęć do pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • prace w oparciu o legalną umowę
  • zakwaterowanie
  • ubrania robocze
  • dojazdy na budowę
  • narzędzia i materiały do pracy
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi na adres:

interbaupol@interbaupol.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-dociepleniach-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 774591600d2c3b73