€ 1400 euro miesięcznie netto

Bez języka praca w Niemczech pomoc kuchenna w restauracji od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 28 września 2016 16:17

Oferta z restauracji hotelowej w Berlinie na stanowisku pomocy kuchennej od zaraz. Niemcy praca dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem i wyżywieniem gratis.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Berlin

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1400 euro miesięcznie netto

Opis stanowiska:

  • praca w restauracji polega na wykonywaniu prac porządkowych, przygotowywaniu potrzebnych składników oraz obsłudze sprzętów kuchennych
  • w zakres obowiązków wchodzi także praca na zmywaku

Wymagania:

  • szybkie uczenie się i nabywanie nowych umiejętności
  • bez nałogów
  • ważna książeczka sanepidu
  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pracy od zaraz
  • dyspozycyjność w czasie świąt i sylwestra
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia- 1400 euro na rękę co miesiąc
  • bezpłatne posiłki
  • zapewnione zakwaterowanie bez opłat
  • zatrudnienie na czas określony z perspektywą przejścia na stałą umowę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych oferta pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z cv na adres: neuearbeit@berlin.com z tytułem „Pomoc kuchenna w restauracji, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pomoc-kuchenna-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-w-gastronomii-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 90357ebe24c84d63