12,50 brutto/h €

Bez języka praca w Niemczech dla par przy pakowaniu keczupów od zaraz 2020 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Lista: 22 kwietnia 2020 15:25

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech 2020 dla par przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie w Dreźnie dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca na produkcji przy taśmociągu;
  • pracownik będzie kontrolował jakość produktów, dbał o ciągłość, ale też obsługiwał maszyny produkcyjne i pakował gotowy już produkt.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań;
  • bycie lojalnym wobec pracodawcy;
  • pełna samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • brak nałogów;
  • dostępność od zaraz;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze i zapoznanie z obowiązkami;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę, a dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie;
  • możliwość otrzymania premii za wydajność.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz posiadanym doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-keczupow-drezno-2020/

ID Ogłoszenia: 9585ea0488d62dc0

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.