€ 9,40 euro/h brutto

Bez języka praca Niemcy w Stuttgarcie pakowanie chipsów bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 11 października 2015 23:10

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie ze Stuttgartu przy pakowaniu przekąsek słonych takich jak chipsy czy paluszki.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 9,40 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: odzaraz/10/15

Zadania:
Pracownik pakuje słone przekąski przy taśmie produkcyjnej oraz sprawdza jakość produktów. Inne zadania to obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– doświadczenie przy pakowaniu będzie dodatkowym atutem
– należy posiadać aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną
– wywiązywanie się z obowiązków
– staranność, odpowiedzialność, szybkość, spostrzegawczość
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– na miejscu oferujemy płatne zakwaterowanie
– podpisanie umowy na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrze płatną pracę
– szkolenia prowadzone w języku polskim
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– pomagamy prawidłowo i sprawnie wypełnić niezbędne formalności

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń na adres mailowy: ganztagsberuf@eclipso.de w temacie należy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-zakasek-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 956561ad91d0f935