€ do ustalenia

Bez języka praca Niemcy w Monachium na produkcji kanapek od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 4 października 2015 17:30

Aktualnie zatrudnimy Polaków przy pakowaniu kanapek na linii produkcyjnej. Praca w Niemczech, Monachium dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie kanapek przy linii produkcyjnej. Inne zadania to przygotowanie produktów oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– zatrudniamy osoby energiczne, zaangażowane
– należy sprawnie zarządzać czasem pracy
– punktualne stawianie się w pracy
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie
– umowa zostaję podpisana na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– na miejscu zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora
– miejsce do zamieszkania (czynsz opłacany przez pracownika
– świadczenia socjalne
– start już od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV napisanego po niemiecku na adres mailowy: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Produkcja kanapek od zaraz, Monachium.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 55356113855d881e

3 komentarze na “Bez języka praca Niemcy w Monachium na produkcji kanapek od zaraz”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana państwa ofertą.
    Proszę o kontakt 015125001205
    Pozdrawiam
    Anka

  2. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jestem sumienny I pracowity bez nałogów proszę o kontakt mój numer telefonu 509081149 email ryfi@autograf.pl

  3. Szukam dodatkowej pracy na dzień. Mieszkam w Monachium. Język angielski, rosyjski słabo. niemiecki