€ 8,80 euro/h brutto

Bez języka praca Niemcy w Berlinie przy pakowaniu kosmetyków od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 20:45

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Berlin) przy pakowaniu zestawów świątecznych. Pracownikom zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pakowaniekosmetykow/11/15

Zadania:
Układanie zestawów świątecznych i ich pakowanie. Wszystkie czynności wykonywane są na linii produkcyjnej.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy tymczasowej od zaraz
– chęć pozostania w Niemczech na 8 tygodni
– umiejętność wykonywania czynności w szybkim tempie
– odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy

Oferujemy:
– pracę na 8 tygodni
– konkurencyjne stawki godzinowe
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym
– gwarantowane jest ubezpieczenie
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie napisane najlepiej w języku niemieckim na maila: dringende@europe.com z tematem: pakowaniekosmetykow/11/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kosmetykow-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1005648cd999c544

1 odpowiedź na “Bez języka praca Niemcy w Berlinie przy pakowaniu kosmetyków od zaraz”

  1. Dziendobry jestem zainteresowana wasza oferta pracy prosze o kontak pod numer 721050279