€ 14,50 brutto/h

Bez języka praca Niemcy przy sprzątaniu-dezynfekcji wagonów metra od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 15 grudnia 2021 19:36

Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz. oraz dieta za każdy dzień roboczy – 16,00 € netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań w godzinach wieczornych oraz nocnych;
  • pracownik będzie sprzątał i dezynfekował wagony metra;
  • pracownik przejdzie szkolenie oraz otrzyma specjalną odzież.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • sumienne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • płatny urlop;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie na zmianie nocnej.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 12/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-sprzatanie-dezynfekcja-wagonow-metra-berlin/

ID ogłoszenia: 62261ba2438d3f3b