12 na godz.  €

Bez języka praca Niemcy od zaraz na budowie przy remontach Würzburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wurzburg
  • Lista: 25 września 2019 17:37

Na budowie przy remontach potrzebne osoby do pracy w Niemczech aktualnej od zaraz. Zatrudnienie dla budowlańców bez języka w Würzburgu z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Würzburg.

Wynagrodzenie: od 12 Eur na godzinę w zależności od wykonanej pracy i doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie szpachlowanie, malowanie, tynkowanie, montowanie konstrukcji k-g, a także układanie płytek.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę bez znajomości języka;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Chętni, którzy chcą podjąć pracę w Niemczech na budowie przy remontach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: marcusmajchrzak1@wp.pl

Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 049 173 971 232.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-remontach-bez-jezyka-wurzburg/

ID Ogłoszenia: 6265d8b987cbda10

340 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.