€ 15 - 17 netto/h

Bez języka praca Niemcy na budowie wykończenia-regipsy od zaraz Eichenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eichenau
  • Opublikowany: 8 lutego 2023 20:00

Na budowie potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Eichenau bez języka przy regipsach. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Eichenau.

Wynagrodzenie: 15 – 17 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie suchej zabudowy karton-gips;
  • zadaniem będzie również szpachlowanie.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia;
  • własny samochód;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zwrot kosztów transportu do Niemiec;
  • możliwość wzięcia zaliczki w pierwszym miesiącu do 900 €;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość zarejestrowania w ZUS;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • urlop i możliwość zjazdów do Polski;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • podwyżkę dla rzetelnych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • premię za polecenie pracownika – 220 €;
  • stałą pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bonus za stałą współpracę – 150 € na tygodniowy urlop.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 730 100 611

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-przy-regipsach-od-zaraz-wykonczenia-eichenau-2023/

ID ogłoszenia: 15663e3d25e1df88