€ 10,19 /h + napiwki i prowizje

Bez języka praca Niemcy kierowca kat.B – dostawca pizzy od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Opublikowany: 26 marca 2019 18:48

Kierowca kat.B potrzebny do pracy w Niemczech, jako dostawca pizzy. Oferta aktualna od zaraz w Düsseldorf również bez znajomości języka. Ogłoszenie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 10,19 Eur brutto na godz. + napiwki i prowizja od dostawy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla włoskiej restauracji, jako kierowca przy rozwożeniu gotowych dań, głównie pizzy i makaronów;
  • obowiązkiem pracownika będzie wydawanie zamówień, pobieranie opłat, a także wydawaniem reszty i paragonu.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • niezawodność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • chęć uczenia się języka niemieckiego;
  • możliwość nauki języka niemieckiego już w domu, gdzie pracownik otrzymuje listę zwrotów do wyuczenia;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność współpracowania z ludźmi.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie 150 Eur miesięcznie;
  • samochód służbowy w typie VW UP / Skoda Citigo.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Dostawca pizzy, Düsseldorf – imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dusseldorf-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy/

ID ogłoszenia: 7205c9a67d5b1532