€ 1500 euro/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 22:57

Zakład z Dortmundu od zaraz zatrudni osoby do pakowania kosmetyków, bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem oraz dobrą pensją miesięczną.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1500 euro miesięcznie brutto.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • przygotowywanie świątecznych zestawów promocyjnych;
  • pakowanie kosmetyków do pudełek według określonego klucza i odstawianie ich do zafoliowania;
  • jest to praca na pełny etat – 5 dni tygodniowo po 8 godzin.

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć zatrudnienia tymczasowego w Niemczech od zaraz;
  • sprawność manualna na wysokim poziomie;
  • dobry stan zdrowia;
  • predyspozycje do wykonywania zadań powtarzalnych;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy;
  • zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na czas umowy;
  • dla chętnych istnieje możliwość nadgodzin.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Niemcy praca przy pakowaniu kosmetyków, Dortmund”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dortmund-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 38057c6078fe2df7