€ 1700 euro brutto miesięcznie

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 22:40

Fabryka z Dortmundu posiada wakaty na produkcji kanapek od zaraz. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka na stabilnych warunkach. Zakwaterowanie jest zorganizowane niedaleko zakładu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Pensja: 1700 euro miesięcznie brutto.

Lokalizacja: Dortmund.

Obowiązki na stanowisku:

  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej;
  • układanie składników kanapek na chlebie lub plackach;
  • bieżące kontrolowanie jakości oraz prawidłowego przebiegu produkcji;
  • manager może zlecać również inne zadania.

Oczekiwania:

  • ważne badania sanepidu;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość norm HACCP;
  • ścisłe przestrzeganie higieny;
  • pracowitość, energiczność;
  • motywacja;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • stabilną umowę o pracę;
  • posiłek w czasie każdej zmiany;
  • możliwość nadgodzin dla chętnych (+50% od stawki podstawowej);
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie.

Aplikacje:
CV w języku niemieckim lub polskim prosimy wysyłać pod adres e-mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: Produkcja kanapek, wrapów i tortilli – Dortmund 2016.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-dortumnd/

ID ogłoszenia: 94557b4e4ea71669