€ 1750 euro/m-c brutto

Bez języka fizyczna praca w Niemczech 2018 od zaraz na magazynie części samochodowych Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 23:35

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na magazynie części samochodowych. Zatrudnienie 2018 od zaraz w hurtowni z Essen dla 2 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1750 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na rozładunku dostaw oraz rozmieszczaniu towarów na magazynie
  • zadaniem pracownika będzie również kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie towarów do wysyłki
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • możliwość pilnego wyjazdu do Niemiec
  • posiadanie doświadczenia w pracach magazynowych
  • sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie zainteresowanie motoryzacją
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • uczciwość i pracowitość
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym przez 1 miesiąc, następnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • szkolenia wprowadzające po polsku

Aplikacja:

Wiadomości z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie z częściami samochodowymi 06/2018, Essen” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-bez-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 47359405abaf017c