€ 9,25 brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach śliwek Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 17:46

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Oferta z Magdeburga aktualna od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca wraz z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magdeburg.

Wynagrodzenie: 9,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie śliwek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • motywacja i chęci do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę sezonową na 3 – 5 tygodni;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych;
  • raz dziennie ciepły posiłek;
  • pomoc medyczną oraz asystowanie u lekarza.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Zbiory śliwek, Magdeburg 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-sliwek-2019-magdeburg/

ID ogłoszenia: 5765d387f49c9015