€ 9,35 € brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek Kindelbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kindelbrück
  • Opublikowany: 21 października 2020 17:41

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w Kindelbrück bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kindelbrück.

Wynagrodzenie: 9,35 € brutto na godz. + dodatek za pracę w niedziele i święta 25%.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę sezonową;
  • 2 dni urlopu po przepracowaniu 30 dni;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pełny etat.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę sezonową mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 604 524 093 (Maciek).

Prosimy nie wysyłać wiadomości SMS.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorach-jablek-bez-jezyka-2020-kindelbruck/

ID ogłoszenia: 1525f905ce24c6de