€ 15 EUR/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla glazurnika Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mainz
  • Opublikowany: 18 października 2018 18:57

Firma budowlana z okolic Mainz od zaraz zatrudni Polaków na budowie. Praca w Niemczech dla glazurnika bez znajomości języka. Oferujemy umowę na czas nieokreślony i zakwaterowanie.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: okolice Mainz, miejscowość Bodenheim.

Zarobki: 15 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:

  • kładzenie glazury na różnych budowach;
  • praca przy remontach, wykończeniach i budowaniu nowych domów;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie swoich zadań.

Wymagania wobec pracowników:

  • doświadczenie przy kładzeniu glazury;
  • zaradność i samodzielność;
  • doświadczenie zawodowe;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • przykładanie się do pracy i motywacja;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 145 EUR miesięcznie;
  • wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia i znajomości języka;
  • stałe zatrudnienie w okolicach Mainz;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • miły i pomocny zespół;
  • umowę na niemieckich warunkach.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji mailowo, pod adres:

shop@hagenwolf.de

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-budownictwie-od-zaraz-dla-glazurnika-kafelkarza-mainz/

ID ogłoszenia: 1075bc883b22d1f4